0 532 321 01 01 ict@ict.org.tr

Üye Kayıt Formu

Kullanıcı adı olarak kullanılacaktır.

BİLGİLENDİRME

Site üzerinden yapılan Üyelik Formu resmi dernek üyeliği değildir.
Siteye üye olarak etkinliklerimize katılabilirsiniz.

ICT Canyoning Hakkında;
ICT Kanyon ve Doğa Sporları İhtisas Kulübü Derneği; 34-235189 kütük numarasıyla dernekler masasına kayıtlı, Türkiye Dağcılık Federasyonuna bağlı bir spor kulübüdür. Etkinliklerimiz tamamen sportif faaliyetler olup kar amacı güdülmeden, masraflar paylaşım usulüne göre yapılmaktadır.

Kişisel verilerin alınması ve saklanması ile ilgili kurallarımız:
- Kişisel verilerin alınmasının sebepleri nelerdir?
TC 1618 Sayılı kanun gereğince her türlü etkinliğimizi TÜRSAB yani Tur Seyahat Acente Birliği üyesi bir firmayla yapmak zorundayız. Bu bilgiler firmaya iletiliyor.

İlgili Tursab kanunu gereği, derneğimiz Getur Seyahat Acentası ile çalışmaktadır. Katıldığınız her etkinlikte, üye olurken paylaştığınız kişisel bilgileriniz bu firmayla paylaşılır. Firmanın web adresi getur.com.tr’dir. Paylaşılan bilgiler ad- soyad. Tc, Telefon ve e-mail adresiniz olarak sınırlandırılmıştır. Kişisel verileriniz çalıştığımız firma haricinde, etkinlik öncesi ve süresince kaliteli iletişim kurmak amacıyla katıldığınız etkinliğin sorumlusu ve araç sorumlusuyla paylaşılır.

İlgili kanun gereği kişisel verilerinizi sizden alıp çalıştığımız turizm firmasına iletiyoruz.

- Kişisel bilgilerinizi silmek isterseniz;
Siteye kayıt olurken dolduğunuz formdaki bilgilerinizin silinmesini isterseniz ict@ict.org.tr mail adresimize talebinizi gönderebilirsiniz. Kişisel verileriniz silindiğinde daha önce katılmış olduğunuz etkinliklere ait bilgiler silinmez.

- Kişisel Verilerin saklanması;
Kişisel verileriniz SSL güvenlik sertifikasına sahip şifreli bağlantılar ve Natro sunucularında saklanmaktadır.

- Başka Kişisel Veriler
Siteye üye olurken doldurduğunuz bu form haricinde, etkinlik süresince çekilen fotoğraf ve videolar da kişisel verilerdir. ICT Canyoning bu verilerinizi sosyal medya hesaplarında paylaşabilir. Kendinize ait fotoğraf ve videolarınızın sosyal medya hesaplarından kaldırılmasını talep edebilirsiniz. ict@ict.org.tr mail adresimizden veya sosyal medya hesaplarımızdan bizimle iletişime geçip içeriğin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.